Prosinec 2007

Beyonce -ring the alarm

22. prosince 2007 v 15:55 videoklipy=)
uzasnyyy!!!!!!!=D

Ciara-like a boy

22. prosince 2007 v 15:50 videoklipy=)
klaasny=)!!!!

Ciara-fotesky=)

22. prosince 2007 v 14:03 Ciara=)

Ciara -mini zivotopis=)

22. prosince 2007 v 13:42 Ciara=)

Ciara Harris

Zpěvačka

Datum narození: 25.10.1985 Místo narození: Texas Znamení: Štír
Ciara Harris, celým jménem Ciara Princess Harris, se narodila 25.10.1985 v Austiny v Texasu. Nyní žije v Atlantě v Georgii, ale jako většina vzrůstajících hvězd se dá předpokládat že v tomto doupěti moc dlouho Ciara nezůstane. Ciara se svým temperamentem už osidlovala obydlí např. v Německu, New Yorku, Kalifornii, Arizoně a Nevadě, Ciara odmaturovala na Riverdale High v roce 2003.

Caira je svobodná a velice půvabná! Ciařina máma sloužila u letectva a její otec v armádě. Chtěla být modelkou poté, co se "zapíše" jako zpěvačka. Ciara nikdy nechodila ven s kamarády, jenom doma studovala do školy a zdokonalovala své taneční kreace, zpívala v dívčí skupině Hear Say, ale vydala se na sólovou dráhu. Objevila se ve videoklipech: "Make It Up With Love" od skupiny ATL, "Vibrate" od Petey Pabla a "Hey Young Girl" od Lloyda. Ciařini oblíbení módní návrháři jsou Gucci, Guess & SouthPole.

Ciařin idol je Michael Jackson. Lil' Jon byl producentem jejího debutového singlu "Goodies".Ciara je známá jako první lady "Crunk & B".

Jojo-zivotopis

22. prosince 2007 v 13:33
Celé jméno: Joanna Noelle Levesque
Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Foxboro, Boston
Rodina: Matka: Diana Lynn Levesque
Otec: Joel Maurice Levesque
Životopis: Skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru. Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.

zivotopis natky=)

22. prosince 2007 v 13:31

Natalia Imbruglia


Narodila se v malém městě Berkleyvale, které leží na severním pobřeží Austrálie.Otec Natálie je Ital a soukromě podniká. Matka je Australanka a pracuje jako učitelka. Natáliiným rodičům se později narodily ještě tři holčičky - sestry Natálie.
Jako malá si Nat přála být kadeřnicí (přes týden) a hvězdou (o víkendech). Ve třinácti začala se zpěvem.Už od malička byla Natálie aktivní. Chodila do baletu, točila reklamy, chodila na surfařský kurs (ala sama říká, že jí surfování moc nejde). Po tomhle kurzu se vrátila zpět do svého rodného města. Nezůstala tam však moc dlouho. V patnácti se odstěhovala do Sydney, aby mohla chodit na hereckou školu. To ale taky netrvalo dlouho, protože Natalii stresoval neustálý spěch (byla tam asi šest měsíců).
Její první průlom přišel, když jí bylo šestnáct. Natočila reklamu na japonské žvýkačky. Tou dobou si obarvila své černé vlasy. Dostala malou roli (Beth) v australském seriálu "Sousedé". Její postava se však brzo stala populární, a tak se z role plánované na dva týdny vyklubala role na dva roky.
V roce 1994 se Nat přestěhovala do Londýna. Zhruba v této době se taky poprvé setkala s Anne Barret. Stali se okamžitě kamarádkami a Anne manažerkou Natalie. Začaly spolu pracovat na demo snímcích, které pak poslaly do RCA a čekaly na výsledek. Ten byl pozitivní - Natalie dostala smlouvu.
První singl byl "Torn" Hodně se psalo a mluvilo, čí je to vlastně song. Z alba "Left Of The Middle" napsala Nat deset z dvanácti songů.
Tahle deska obsahuje širokou škálu témat. Ke konci roku 1997 si našla koncertní band a následující rok vyjela na celosvětové turné. V lednu byla v Evropě, únor a březen strávila na cestách po Asii, na chvilku se mihla doma v Austrálii a její turné pokračovalo v Japonsku a USA. V New Yorku nahrála videoklip k "Wishing I Was There". Vydala ještě další tři singly:"Big Mistake", "Wishing I Was There" a "Smoke". Naty je také tváří značky Maybelline.

Enrique Iglesias -escape=)

10. prosince 2007 v 19:14 videoklipy=)
klaaaaaasny (mno od nej je vse takze,,,,,,,,,)

Enrique |glesias-Hero♥♥♥

10. prosince 2007 v 19:03 videoklipy=)
to je smutny mooocinky)=)=♥