zivotopis pusinek=)

27. října 2007 v 14:03 |  pussycat dolls=)
Nepřej si, aby tvoje holka byla stejně žhavá, jako jsem já!" to je překlad části refrénu písničky Don´t Cha, kterou má na svědomí neuvěřitelně divoké dívčí seskupení, složené z doprovodných zpěvaček, choreografek a tanečnic, které prostě už nechtěly pracovat pro jiné interprety, ale rozhodly se pro vlastní kariéru. Kdo ale vlastně jsou The Pusssycat Dolls a kdo nebo co stojí za jejich raketovým vzestupem?

"Nejde jen o to, být sexy, ale přirozená a spontánní."


Je jich šest, a i když je každá úplně jiná, mají stejný cíl, který spojil jejich cesty v jedinou: být ze všech nejlepší. Nejde přitom o žádný vykalkulovaný projekt, jehož základem je chytrý producent a manager. Jde o šest sebevědomých holek, které se rozhodly všem dokázat, že i z doprovodných tanečnic a zpěvaček můžou být nové hvězdy a velké konkurentky těm, pro které do té doby tancovaly.

Všechno to však začalo mnohem dřív než hitem Don´t Cha. Původní Pussycat Dolls totiž vznikly už v roce 1995. A i když od té doby prošla tahle partička několika personálními změnami, základní myšlenka zůstala stejná - dokázat se prosadit a dosáhnout všeho, co je muzice a v showbyznysu možné. Dlouho se sice nic moc nedělo, ale v roce 2000 přišla první velká chvíle. To když se na jednom jejich vystoupení objevily Gwen Stefani a Christina Aguilera a samy od sebe je podpořily doprovodným zpěvem a tancem. Jejich show se pak přemístila do větších klubů, které byly rázem na dlouhé měsíce vyprodány. O spoluúčinkování s The Pussycat Dolls začaly mít zájem hvězdy typu Brittany Murphy, Paris Hilton nebo Pamela Anderson. Ne kvůli penězům, dělaly to zadarmo. Ale kvůli neuvěřitelné atmosféře, která se pokaždé vytvořila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byla jsi tu???

klik=) 100% (47)

Komentáře

1 holcini holcini | Web | 11. dubna 2008 v 14:00 | Reagovat

máš hezkej blog koukni se na náš a napiš komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama